Guest Jooce Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 nyt olis sitte melkein valmis toi uusi häijympi lookki puuttuu enää kehykset... valot on hellan ajovaloiksi tarkoitetut lisävalot, pitkät puuttuu koska niitä sai ainoastaan ksenoneina ja hinta n.400euroo pala mutta valoteho on noillaki helvetisti parempi kuin mitä niillä orkkiksilla...
Guest turbomies Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Vau, häjy ilme noilla valoilla, mitä maksoi koko satsi? Itekin miettiny noiden nykyisten valojen tilalle jotain vastaavaa, saako matkia Mikäs toi malli on, Hella DE?
TexFinn Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Tuolta voi myos lueskella lisaa: http://www.bfranker.badz28.com/94Z/piaa.htm
TA350 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 ne oli kyl äärettömän häijyn näköset siä tsäkylän keskustoril tänään, oli oikeen pakko läheltä niitä tutkii...asiaa...!!
Nupa Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Häjyt on joo Tuolta bfrankerin sivuilta jo aiemmin ne bongattu... Vois olla hyvät itellekki, vaan kun ovat tuon pellin/muovin sahanneet poikki kun ovat mulle noi suburbanin valot laittaneet (HYVÄ METRO!!!!) niin olis pikkasen enempi tekemistä ton kiinnityksen kanssa.
Senior Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 11. Kesäkuuta, 2005 Häjyt on joo (HYVÄ METRO!!!!) . Kauan eläkööt Metro !
Guest turbomies Kirjoitettu 12. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 12. Kesäkuuta, 2005 umpiot 75 euroo kipale ja kaveri poltti laserilla rosterista taustat sopivasti... kauhee työstäminen on tosta hommasta, kaikki pitää tehdä itte. multa saa osat ja neuvot jos kiinnostaa Ok, mulla on myös Metron jälkiasennusajovalot, joten pitää tutkia, että miten tuo kiinnitys niiden tilalle onnistuu... palailen asiaan vaikka tuolla omassa projektitopicissa.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään