Guest Jukka Kirjoitettu 14. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 14. Kesäkuuta, 2005 Niin, jos jollakin olis antaa vähän vinkkiä, että missä se vois olla, niin ei tarvis koko autoa purkaa että yhden hikisen releen paikallistaisisn.
Guest Jukka Kirjoitettu 14. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 14. Kesäkuuta, 2005 hupsista tais unohtua mainita...nii joo 3genneri camarossa. kasiysissä jos tarkkoja ollaan.
Guest iroc Kirjoitettu 14. Kesäkuuta, 2005 Kirjoitettu 14. Kesäkuuta, 2005 On muuten hauskassa paikassa. Löytyy mittariston takaa, jotakuinkin rattiputken yläpuolelta, kiinnitettynä semmoisella klipsillä silleen ettet vahingossakaan näe sitä mistään. Ja jos et uutta relettä tähän hätään keksi, niin hätvilkkujen rele on prikulleen samanlainen, ja löytyy jotakuinkin sulakkeiden lähimaastosta, joskin ihan näkyvillä ja helpossa paikkaa.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään