tm383 Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 Tommonen camaro tuli hankittua, ikäisekseen ihan kopsakassa kunnossa tietysti puutteitakin löytyy mittaristoa pitäis fiksata,lämmityslaitteen kenno rupes vuotamaan jonka sitten ohitin ja virranjakajan alipaine säädin puuttuu yms...IMG_1313.jpg_thumb
tm383 Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 Kirjoittaja Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 ja perästäIMG_1319.jpg_thumb
tm383 Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 Kirjoittaja Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 aikaisempi camaroni joka oli vuodelta -76nup-80.jpg_thumb
Guest tumppe Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 12. Heinäkuuta, 2005 Siistejä pelejä molemmat...
Guest black Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 tosta ei auton peräpeili juuri enää parane."working mans ferrari" kun taisivat apinoida aikanaan ferraria takaapäin.camaro tosin paljon katu-uskottavampi kuin ferrari. voisivat tehdä retro camaron 70-73 camarosta samaan tyyliin kuin ford mustangista.hyvä näin sillä edelliset musset muistuttivat escortteja.pony auto pitää erottua massasta eikä olla samasta muotista urheilu nissanin kanssa.
lumitus Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 no jopas, täällähän kakkosgenit lisäntyy aika kivasti! Hyvältä näyttää komero!
selli Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Jees tosi maukkaan näköinen on tämäkin yksilö! Kyllä toi tummaväri istuu kiitettävästi tuohon koppaan
Guest Jukka Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Jees tosi maukkaan näköinen on tämäkin yksilö! Kyllä toi tummaväri istuu kiitettävästi tuohon koppaan ei muuten oo maukas, vaan KYRVÄKÄS!!
Mika Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 ei muuten oo maukas, vaan KYRVÄKÄS!! ;D
Z-mo Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 On se... 70-73 camarot hienoimpia f-bodeja ikinä.
Mika Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 13. Heinäkuuta, 2005 Nuo takavalot varsinkin ovat komeat 8)
Guest jarit Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Tervetuloa -70 harrastajien rinkiin. br; /jarit
tm383 Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Kirjoittaja Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 kiitti kiitti .tarkoitus olisi laittaa tuo rs:ssä lähes alkuperäisen näköiseksi eli ne hopeat raidoitukset konepellille ja taka kopsan päälle ja kromit takaisin kiiltoon.ja tolla vihreällä autolla on uusi omistaja pohjanmaalla.
LS1RS70 Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Tervetuloa kanssa 70-73 2nd Genre harrastajiin.... Hieno piili... Pikkasen matalemmaks, ruotsalais tyyliset pakoputket veke ja kromit kuntoon, niin se on siinä Lämppärinkenno perusvika...Vaihdettava 10 vuoden välein tai jotain... Se oli eka korjouskohde omassa.....Ja kohteet ovat jatkuneet 5000:nen euron vuositahtiin.... Pienet piirit Suomessa näissä vehkeissä, että varmaan joka ropleemaan löytyy neuvoja...Se pitää muistaa että joka viikko on jotain ruuvattavaa jos näille ajelee päivittäin...Mutta silti upeita vehkeitä ajella...Muuhun en vaihtais...Kaupasta saa uuden auton, mutta kuka haluis...Niitä on jokaisella.....
Guest pena Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 14. Heinäkuuta, 2005 Vaihdoin kanssa ton kennon ensimmäisenä,uusi oli muistaakseni joku 60-70 €.Prosentuaalisesti taitaa kohta puolet 70-mallin omistajista pyöriä näillä sivuilla.
Guest Jukka Kirjoitettu 15. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 15. Heinäkuuta, 2005 Tervetuloa kanssa 70-73 2nd Genre harrastajiin.... Hieno piili... Pikkasen matalemmaks, ruotsalais tyyliset pakoputket veke ja kromit kuntoon, niin se on siinä Kaikessa koomisuudessaan nuo ruotsalaistyyliset pakoputket on kyllä aika munakkaat!
Guest jarit Kirjoitettu 15. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 15. Heinäkuuta, 2005 Kaikessa koomisuudessaan nuo ruotsalaistyyliset pakoputket on kyllä aika munakkaat! Mulla oli ruotsi-autossani tottakai samanlaiset aikanaan. Varmaan pojat kaataneet liikennemerkkejä että ovat saaneet ne tehtyä. Minkä värinen auto on ollut alunperin ? Entä perä 10 vai 12 bolt ?
Guest pena Kirjoitettu 15. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 15. Heinäkuuta, 2005 Mullakin on suorat putket takasillan alta ja tulee olemaan,auto tietty ruotsista,lisäksi peräluukusta löytyi ilmaiskarien kompura,niitä taitaa kanssa olla noissa naapurista uitetuissa.
Guest Lasse Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2005 Toi 2nd Gen RS on mun mielestäni parhaan näköinen Camaro. Kirjat kertovat että takapään suunnittelua innoitti Ferrari (kuten tossa aikaisemmin jo oli mainittua) ja etupään "disainia" otettiin Jaggesta. Nimenomaan RS:n keulasta sen parhaiten huomaa.
tm383 Kirjoitettu 28. Heinäkuuta, 2005 Kirjoittaja Kirjoitettu 28. Heinäkuuta, 2005 joo kyllä tuosta munkin autosta löytyy noi ruotsissa laitetut ilmaiskarit takaa ja putket menee tosiaan taka akselin alta mikä toisaalta ihan hyvä ei putket vastaa mihinkään isommissakaan kuopissa edellisessä camarossa kun tein siihen putket ja ylitykset akselin yläpulelta ja vaikka yritin tosissaan saada ne hyvin istumaan niin pikku kolinoita aina välissä kuului
set28 Kirjoitettu 28. Heinäkuuta, 2005 Kirjoitettu 28. Heinäkuuta, 2005 Toi on jees!Joo tervetuloa vaan munkin puolesta 2gen omistajaksi!Kohta me hallitaan... ;DTois ois linkki tohon mun! http://www.cruisingnight.com/kuvat/06082004/12.jpg
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään