Jump to content

Jarru kysymys


_j00na_

Recommended Posts

Kirjoitettu

Eli onkos Ns LS keulaisessa ---> 98 V6 Camarossa samat etujarru vermeet kun LS1 koneisessa=? kuvista näyttää suht samanlaisilta mutta..

 

Eli onko jo isoilla levyillä ja tuplapuristimilla? ja onko etupään olkaakselit samat.?

 

olisi tiedossa yksi tuollainen ja jos siitä saisi omaan LT1 seen , etujarrut päivitettyä..

 

Kirjoitettu

Edit ; pienellä tutkimisella selvisi että samat taitaa olla . Luulisi myös olkaakselienkin olevan samat.

Kirjoitettu

Eli onkos Ns LS keulaisessa ---> 98 V6 Camarossa samat etujarru vermeet kun LS1 koneisessa=?

 

On samat etujarrut ,levyt ja satulat

Kirjoitettu

Jees hyvä. Mitäs muuta tuo tarvii että LT1 seen saa nuo ls jarrut , tietysti nuo jarrukamat ja olkakselit ja vissiin c5 corveten jarruletkut. Tarviikos muuta? Että ei muutakuin bolt on , kai tuo olkaakseli sama on vaikka v6 mallista onkin. Taidanpa käydä osat ostamassa 8)

Kirjoitettu

olka-akseli ja jarrukamat(levy+satula+satulan kiinnike+palat) ja ne letkut kun lt1 letkut jää lyhkäseks sinne pitäs sopia myös ton uudemman kopan letkut mut itellä on teräspunos letkut kun alkuperäsetkin tuntu jäävän vähä tiukalle

Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään

Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun

Luo käyttäjätili

Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!

Luo uusi käyttäjätili

Kirjaudu sisään

Sinulla on jo käyttäjätili?

Kirjaudu sisään
×
×
  • Luo uusi...