Fenix Kirjoitettu 7. Elokuuta, 2015 Kirjoitettu 7. Elokuuta, 2015 Ilmastointi haisee käytön jälkeen ummehtuneelle ja pesuaineen osto edessä iltapäivällä. Osaako joku suositella tai moittia jotain tuotetta motonetin valikoimasta? http://m.motonet.fi/fi/haku?q=ilmastoinnin+puhdistus
Fenix Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 CRC puhdistusainepanokset oli loppu ja vaahdolla touhuaminen ei kuulostanut houkuttelevalta. Sonax poisti hajun ~70%.
mikke Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 pääseeks sen ilmastoinin kennon putsaamaan sieltä tulopuolelta kun näissä ei oo mitää raitisilman suodatusta ni kaikki havunneulaset ja lehtiroska on siel kennossa ja muhii sielä.
Fenix Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 En kokeillut pontiacciin, kun ei siinä ole ilmastointia joka haisisi. Baijerilainen alkoi dunkkaa ilmastoinnin täytön jälkeen ja suodattimet vaihdoin talvella. Puhdistuksen aikana laitetaan kiertoilma päälle, jos semmonen löytyy, jotta puhdistaisi myös kennon sienistä ja bakteereista.
Chevy Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 pääseeks sen ilmastoinin kennon putsaamaan sieltä tulopuolelta kun näissä ei oo mitää raitisilman suodatusta ni kaikki havunneulaset ja lehtiroska on siel kennossa ja muhii sielä. metsäinen tuoksu
Fenix Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 Kirjoittaja Kirjoitettu 8. Elokuuta, 2015 Purkissa varoitetaan että vältettävä hengitystä. Eli ei kuulosta kovin vaaralliselta. Tuuletin autoa käytön jälkeen 3min, jonka jälkeen telkesin itseni sisälle tutkiakseni lopputulosta. En tiedä johtuiko siitä vai subwayn safkasta, mutta jonkun myrkytyksen sain ja oksentelin koko illan.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään