Guest GeeTA Posted January 28, 2006 Posted January 28, 2006 mitenkäs ne saa oikeen otettuu pois kun ei lähe lämmön ja ulosvetäjän kanssa... onks siinä jonkulainen mutteri vai..? help?!
pate Posted January 29, 2006 Posted January 29, 2006 ei siinä oo kun sellanen lukitus prikka (eikä sekään mitään pidä). jos se prikka on paikoillaan niin näkyy kyllä.
Guest GeeTA Posted January 29, 2006 Posted January 29, 2006 eipä ne vaan irti lähteny... otin vetarit levyinee poijjes
5,7 Posted January 30, 2006 Posted January 30, 2006 juurikin sama ongelma oli tänään ite purkasin kanssa taka akselia ja levyt rupes pistämään vastaan! ei muuta kuin vasaralla vain pulttien väliin eri puolille ja sai hakata kovaa! kiva nähdä menikö napa/laakerit miksikään siinä tovin paukuttelun jälkeen levy helähti irti navasta! ei kuin vetää pois..
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now