TPI-5.0 Kirjoitettu 24. Marraskuuta, 2017 Kirjoitettu 24. Marraskuuta, 2017 Semmoista kysyisin kun tuossa -67 avossa on hävinnyt helmat edestä molemmilta puolilta eikä mitään käryä mihin etuloksun taaempi alakiinnike tulee.Siis miten sen rakentaa uudelleen.Eli olisiko jollain linkkiä kuvaan tai Ykkösen omistajia joilla kori siinä mallissa riisuttuna tms.että sais kuvan napattua kiinnitys systeemistä.Jonkun Rocker panel assemblyn löysin mutta siitä ei oikein täysin aukea miten se tulee.
AnttiK Kirjoitettu 27. Marraskuuta, 2017 Kirjoitettu 27. Marraskuuta, 2017 Onkohan Fisher body manuaalissa hyvät kuvat tuosta kohdasta? Vellu oli jakanut tämän linkin Sellin projekti topicissa: https://drive.google.com/file/d/0B0llMKUpqcpRMlZvSHdJWVFiUVE/view Tuossa on hieman selaamista.
-vellu Kirjoitettu 27. Marraskuuta, 2017 Kirjoitettu 27. Marraskuuta, 2017 Mulla olisi ylimääräisenä parit -67-69 projektietulokasuojat. Niistä on muistaakseni jotain leikelty, mutta voisin katsoa jos alareunassa on jotain jäljellä. Vai onko puutteita siinä korin puolella?
TPI-5.0 Kirjoitettu 30. Marraskuuta, 2017 Kirjoittaja Kirjoitettu 30. Marraskuuta, 2017 Joo Kyllähän niissäkin on alareuna takaa hävinnyt.Sen bracen osaa ehkä tehdä alas.Suurin ongelma on kyllä se helma.Mutta ei kai sen väliä miten sen kotelon pään tekee kunhan lokarin sais kiinni.Onhan niitä pistetty poraruuvillakin suoraan helmaan
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään