BB Kirjoitettu 16. Kesäkuuta, 2018 Kirjoitettu 16. Kesäkuuta, 2018 Onko 2 genin penkeissä/kiskoissa korkeus eroja minulla oli joskus -71 camaro ja nyt -78 ja tuntuu nuo nykyisen penkit kovin korkeilta siihen nähden mitä muistelen tuossa vanhemmassa olleen.
gmc63 Kirjoitettu 16. Kesäkuuta, 2018 Kirjoitettu 16. Kesäkuuta, 2018 Onko 2 genin penkeissä/kiskoissa korkeus eroja minulla oli joskus -71 camaro ja nyt -78 ja tuntuu nuo nykyisen penkit kovin korkeilta siihen nähden mitä muistelen tuossa vanhemmassa olleen. No istuimen jouset lintallaan ;D
BB Kirjoitettu 17. Kesäkuuta, 2018 Kirjoittaja Kirjoitettu 17. Kesäkuuta, 2018 No istuimen jouset lintallaan ;D Pitäiskö vielä lihottaa itseään??
jpe Kirjoitettu 19. Kesäkuuta, 2018 Kirjoitettu 19. Kesäkuuta, 2018 On eroja kiskoissa juuri alku- ja loppupään välillä, lattiapellitkin hyvin erilaiset. Taisi mennä niin, että uudemmissa lattioissa möykky katalysaattorille, joka tuli jo hyvin aikaisessa vaiheessa Floridan autoihin ja näin kaikkien pelteihin. Vanhemmissa lattia huomattavasti tasaisempi ja etuosastaan matalammalla.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään