smokeybandit Kirjoitettu 3. Kesäkuuta, 2019 Kirjoitettu 3. Kesäkuuta, 2019 Tere. Auto on -87, ja pitäisi saada vanha kulunut ja puoli rikkinäinen keskuslukon sähkö nappula irti, miten lähteepi? Uusi nappula ois tulossa ja sitä ennen olisi mukava tietää miten vanha lähtee irti, tiedän kyllä miten nappula lähtee ovesta erilleen, mutta minun järki ei ymmärrä miten ne sähköjohdot lähtee siitä nappulan takaa irti että saisi sitten uuden nappulan siihen.
GTATL Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Ovipahvi pois jne. parikynttä pitää liittimen paikoillaan kytkimenpohjasta.
smokeybandit Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Kirjoittaja Kirjoitettu 4. Kesäkuuta, 2019 Ovipahvi pois jne. parikynttä pitää liittimen paikoillaan kytkimenpohjasta. Tuota mie en saa auki kun on jotenkin prässätty vai miten lie, nuo mustat nastat tuohon, ja pitäisi saada tuo auki että sais ne sähköjohdot pois ja sitten laittaa ne uuteen namikkaan.
smokeybandit Kirjoitettu 13. Kesäkuuta, 2019 Kirjoittaja Kirjoitettu 13. Kesäkuuta, 2019 Ovipahvi pois jne. parikynttä pitää liittimen paikoillaan kytkimenpohjasta. No se oli just sillain kun sie sanoit, mie en vaan aikasemmin hokassu tuota, kun yks ilta kahtelin sitä nappulaa. Uuden nappulan kun sain kouraan niin kipittelin tallille ja katoin uudestaan, sit mie hokasin että se kiinnitys on sillain niinkuin sanoit. On nyt uusi nappula paikoillaan. Kiitos neuvosta.
GTATL Kirjoitettu 13. Kesäkuuta, 2019 Kirjoitettu 13. Kesäkuuta, 2019 No se oli just sillain kun sie sanoit, mie en vaan aikasemmin hokassu tuota, kun yks ilta kahtelin sitä nappulaa. Uuden nappulan kun sain kouraan niin kipittelin tallille ja katoin uudestaan, sit mie hokasin että se kiinnitys on sillain niinkuin sanoit. On nyt uusi nappula paikoillaan. Kiitos neuvosta.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään