balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 joo eli kiva kolina rupes kuuluu ja kurkkaus auton alle ja ei helvetti... kertokaa löytyykö joltain suoraa hyllyst esim. us-parts tai jostai... mitä kaikkia tulee tuon kumin mukana... siinähän se vappu taas meni , tässä kuvassa se on jo nipussa sillä samalla vanhalla kumilla!IMG_3589mixed.JPG_thumb
balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 lisääKuva025mixed.JPG_thumb
rokzetä Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 löytyy varmaan us-partsista hyllystä ja swt:ltä petikosta. toivotuilla osilla näkyy tossa yhteistyökumppani linkissä myös olevan .13e hintaan.
balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 joo kiitoksia... pitää kattoo jos huomen kerkeis käymää us-partsis.. milläs nimel toi tunnetaan paremmin?!? ja tuleeko se kiinteenä ton yläosan kanssa vai miten? heilu meinaa aika rankasti ku oli yks pultti päässy syystä tai toisesta irti ja sit ravistanu kumin rikki ja muljahtanu poiis välistä ??? tuntu et kabiinii tulee kohta joku auton alta sisälle jos en itse ehdi?! pääsiskö joku käymää hakee ton mulle ja tuomaa välimiittii vaikka?!?
rokzetä Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 eiköhän se yhtä puuta oo uus kumi ,en oo kattonu. kulutus tavaraa kummiski näissä peleissä.säoot taas revitelly poika
balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 en oo revitelly ??? ajelen nätisti ku ku... joo kumi on yhtä puuta, mutta tuleeko se kiinteenä sen raudan kanssa mikä taas tulee kii kardaanin ja laatikon väliin...?
Nupa Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Eikös tuo oo vaihteiston tukikumi?
balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 joo on... sen sain just ite selville ku selailin noit juttui ja sivuja... sellasia 1 kpl kiitos... mut tietääkö kukaa viel tuleeko se raudan kans kiinteenä vai pelkkä kumi? ja jos joku nyt innostuu mulle ton hommaa ta tuomaa välimiittii ni voi soittaa vaikka ennen ku ostaa etten oo ite ostanu, numeroo 044-5557546 Kinnunen Pauli
Nupa Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Rautaa tulee mukana. Jos et muualta uutta tähän hätään saa ni mä otan keskiviikkona mukaani oman vanhan (mutta ehjän) gummin - jos sen löydän (pitäs olla autotallissa tallessa). Siitä en tiä, onko samanlainen ja sopiiko suoraan.
Soppa Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Pelkkä kumi tulee, ja siinä on se pultti samassa. Tulee mutterilla kiinni tohon poikkitukeen ja sitte laatikon päähän muistaakseni neljällä pultilla.
balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 mulla tuli laatikon päähä vaan kahdella pultilla... mutta näytti että se kumi olis prässätty siihen rautaa kii mikä tulee laatikkoo kii?? vai mikä muuten estää sitä liikettä ylös päin? tuki rauta tulee sit runkoo kiinni neljällä pultilla..nyt jo kolina väheni huomattavasti kun laitto ton kunnol... ainoostaa paikalta ku kiskasee kaasua reilummin ni sillo kolahtaa... mistä laatikosta nupa se sun kumi on?
balez Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 joo no jos en saa muuta ni ilmottelen... mut jos joku kerkee tai ajelee ohi ja muistaa tän jutun ni olisin kiitolline jos viittii hakee... mut yritän nyt saada töihin sellase raon et pääsis ite käymää alan liikkeessä
gmc63 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 Kirjoitettu 1. Toukokuuta, 2006 joo eli kiva kolina rupes kuuluu ja kurkkaus auton alle ja ei h*lvetti... kertokaa löytyykö joltain suoraa hyllyst esim. us-parts tai jostai... mitä kaikkia tulee tuon kumin mukana... siinähän se vappu taas meni , tässä kuvassa se on jo nipussa sillä samalla vanhalla kumilla! mä ostin viime kesänä sen partcornerist ja sain 15% rabattia oli hyllyssä hinta joku 15€
balez Kirjoitettu 2. Toukokuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 2. Toukokuuta, 2006 tää tuli kuntoo...kiitoksia
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään