M Kirjoitettu 4. Elokuuta, 2006 Kirjoitettu 4. Elokuuta, 2006 onko tollainen kestävä loota? meniskö t5:sen sijaan pikkulohkon perään?
gmc63 Kirjoitettu 4. Elokuuta, 2006 Kirjoitettu 4. Elokuuta, 2006 onko tollainen kestävä loota? meniskö t5:sen sijaan pikkulohkon perään? Sitähän on käytetty monta vuotta ennen tota t5:ta corvetessa ja chevellessä ainoo et on 4 vaihteinen ja vissiin painavampi :-[itellä oli 67 chevellessä tommoinen laatiko ja ei mitään vikaa
JousiT Kirjoitettu 5. Elokuuta, 2006 Kirjoitettu 5. Elokuuta, 2006 Mulla on M21. Kivikautinen vehjehän se on. Eli toimii. Jos kestävyyttä haluaa, metsästää M22:n aka Rock crusherin. Sopivuudesta T5:n tilalle ei hajua. Tuolta UUSI, prepattu M22. http://www.tbtrans.com/muncie_4_speed.htm Vaatimattomat 1725$
BB Kirjoitettu 2. Syyskuuta, 2006 Kirjoitettu 2. Syyskuuta, 2006 Vanha muncie on ROCK laatikko.Itellä oli M21 aikanaan ja kaduttaa kun tuli hävitettyä.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään