nos Kirjoitettu 20. Lokakuuta, 2006 Kirjoitettu 20. Lokakuuta, 2006 eli ilmaantui tuommoinen kohtalaisen viddymäinen vika, pyyhkijät jäävät pois kytkettäessä törröttämään ylös eli tekevät normaali liikkeen ja jäävät ylös eivätkä painu alas niinkuin kuuluisi. muuten toimivat ihan normaalisti tihku ym. mutta tosiaan pyyhkijöitä ei voi ottaa pois päältä ellei halua että ne ovat ylhäällä kokoajan. Mistähän kannattaisi ruveta vikaa ensimmäisenä paikantamaan?
jontte Kirjoitettu 20. Lokakuuta, 2006 Kirjoitettu 20. Lokakuuta, 2006 Pyyhkijän moottorista,sen sisällä olevat kärjet, lähtisin vikaa etsimään.
nos Kirjoitettu 20. Lokakuuta, 2006 Kirjoittaja Kirjoitettu 20. Lokakuuta, 2006 juu voi hyvinkin olla siellä...taitaa olla se pyyhkijöitten moottori kojetaulun alla kun ei ainakaan pistä konehuoneenpuolelta silmään?
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään