Shadowcast Kirjoitettu 17. Toukokuuta, 2004 Kirjoitettu 17. Toukokuuta, 2004 Nolottaa kysyä mutta mikä on tuo ADLD ? Voinko mä siis laittaa vaan läppärin, jolle on tuo softa asenettu, kiinni autoon ja kattella vikakoodit? Missä semmonen liitin sijaitsee ja tarviiko se jonkun adapterin koneeseen? Meneekö ihan COM serial porttiin kiinni?
Senior Kirjoitettu 18. Toukokuuta, 2004 Kirjoitettu 18. Toukokuuta, 2004 Töpseli on kuskin puolella jalkojen ( jos istut... ) yläpuolella. Piuhan rakennusohjeet löytyy samasta www-sivusta kuin mistä kopsasit ohjelman. Töpseleitä ei saa mistään mutta litteät Abiko-liittimet sopii ALDL-liittimiin.
Shadowcast Kirjoitettu 18. Toukokuuta, 2004 Kirjoittaja Kirjoitettu 18. Toukokuuta, 2004 Ohjelmaa en oo vielä kopsannu, mut eiköhän se linkki löydy täältä jostain... Arska mainitsi et Hannuxin sivuil on jotain hyviä ohjeita tohon. Mikäs on sen sivun osoite ? Ittellä löytyy läppäri ja tota vois kokeilla. Mul ei ollu hajuakaan siitä et mun auto osaa puhuu mulle läppärin välityksellä
Guest Redcat Kirjoitettu 18. Toukokuuta, 2004 Kirjoitettu 18. Toukokuuta, 2004 http://winaldl.joby.se/ (WinALDL) http://netti.nic.fi/~hannux/c/koodit.htm
maukka Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 pitäskö tuon vikalampun palaa kun laittaa sytytysvirran päälle?vai onko pimeänä niin kauan kunnes on jotain vikaa?
Salkki Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 Pitäisi startatessa palaa hetken aikaa ja sammua sitten jos ei vikaa.
maukka Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 joo no pitääpä alkaa katsomaan onko hehku palanut....
maukka Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 Kirjoitettu 28. Joulukuuta, 2004 miten muuten tuon hehkun saa nätimmin vaihdettua?kuuluuko flektin lähteä pyörimään kun nuo 2-pinniä yhdistää?
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään