Gizmo Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Jeesiä kaivattas hiukan, tää neiti ei osaa vaihtaa Ponuunsa pimeexi mennyttä sumaria. Täytyykö purkaa koko puskuri eestä pois vai pitääkö väkivalloin ottaa etukautta? Siel kun ei ole kun se yksi ruuvi...Kiitos jo etukäteen!
Nova Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Muistaakseni sumari on "korissa" kiinni kahdella ruuvilla. Ne pääsi irroittamaan alakautta. Sitä en tiedä tarviiko umpiota kaivaa irti kokonaan vai mistä se polttimo vaihdetaan? Oletuksena ruuvi irti ja tällöin saat umpion irti pohjasta? Ei ole omassa enää orkkisumpioita.
set28 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Mul on kyl noi orkkikset,mut ei oo tullu tarvetta vaihtaa noita
Gizmo Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoittaja Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Ok, pitänee nostaa hänet ylös ja zekata. Kiitos.
LOB Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 irrota etupuskurin alaosan muovi keulan alta ,muutama ruuvi. Taivuta muovihärpäke alaspäin ,joustaa hyvin ja taipuu tosi helposti. sen takaa puskurin sisäpuolella pitäis näkyä sumarit ja niihin pääsee sieltäkäsin käsiksi. okei
Gizmo Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoittaja Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Okei, tämä valaisi. Kiitos Sinulle.
Senior Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2007 Voipi olla, että ilmanohjainkin pitää poistaa... toivottavasti ei. Irroitettavia ruuveja vaan on enemmän..
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään