JTY Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 3gen camaro -85 ja etujarrut ollu ongelma alusta asti. Takajarrut lukittuu ennen etujarruja, etujarrujen teho vaihtelee ja puoltaa myös vaihtelevasti. Satulat, levyt ja palat vaihdettu ei isompaa vaikutusta. Mistä lähden hakemaan vikaa ?
mikke Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 etujarru letkuissa on esiintyny vikoja siinä kiinike raudan kohalla on muutamilla letku turvonnu umpeen ja jarrut ruvennu jumittumaan
Z-mo Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Joo letkut vaihtoon. Kaiken muunhan oot jo vaihtanukki...
balez Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 ja saattas siellä olla paskaset nesteetkin.. ainakin mulla tuli hirveetä skeidaa ilmatessa... laskettiin sit sopivasti uutta kamaa kiertoon joten jos tuntuu että sieltä ei vielä kaikki paska tullu ulos niin jatka lorotteluu
JoukoY Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Vaihda vaan ne jarruletkut, vika on melkeen varmana niissä!
JTY Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoittaja Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Uudet letkut ollu hyllyssä jo jonkin aikaa, mut liitokset on nin ruosteessa ettei ole saanu auki. Onko ideoita millä lähtis ilman rikkomista, lämpöä ja kylmää kokeiltu mut mutterin kulmat alkaa olemaan jo aika pyöreet. Neste oli ihan jees nköistä kun lorotin aika paljon läpi.
mikke Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 Kirjoitettu 25. Heinäkuuta, 2007 se jarruputken juntturi pillillä punahehkuseks ja sit ruosteen irrotinta tai vettä päälle niin et jähtyy nopeesti ni pitäs auttaa vanha letku luutavasti poksahtaa irti prässäyksestä mu eihän se mitään haittaa
JTY Kirjoitettu 26. Heinäkuuta, 2007 Kirjoittaja Kirjoitettu 26. Heinäkuuta, 2007 se jarruputken juntturi pillillä punahehkuseks ja sit ruosteen irrotinta tai vettä päälle niin et jähtyy nopeesti ni pitäs auttaa vanha letku luutavasti poksahtaa irti prässäyksestä mu eihän se mitään haittaa Kiitos neuvosta, hyvin räjähti letkut kummaltakin puolelta Oikea letku oli aika tukossa, vasen oli jees, mut nyt on vaihdettu.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään