Ramo Kirjoitettu 12. Lokakuuta, 2007 Kirjoitettu 12. Lokakuuta, 2007 Irrotan -82 Camarosta kojetaulua,muuten on jo irti mutta valokatkasin takkuilee.Miten se irtoaa?Katkasin sais jäädä kiinni kojetauluun jos sais johdot irti.
z 28 jari Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2007 Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2007 Kojelaudan päälinen ja kaiutin irroitettuna katkaisijan saa pujoteltua pois kolostaan(v-mäisen ahdas kolo jos on siunattu isoilla käsillä).Vetonuppi irtoaa painamalla katkaisijan kyljessä olevaa jousikuormitettua pientä "nappia".
Guest vatanen Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2007 Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2007 Irrotan -82 Camarosta kojetaulua,muuten on jo irti mutta valokatkasin takkuilee.Miten se irtoaa?Katkasin sais jäädä kiinni kojetauluun jos sais johdot irti. jos sulla on mittaristo pois jo niin sieltä kautta saa liittimen irti tai sitten otat sulake panelin irti ja alakautta koitat mut on hiukan pieni väli
Ramo Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2007 Kirjoittaja Kirjoitettu 13. Lokakuuta, 2007 Kiitos ohjeista.Lähden yrittämään kojetaulua irti.Sitä voi tosiaan sanoa yrittämiseksi,nimittäin näin lauantai aamuna tosi vakaat kädet.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään