bird72 Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 http://www.ctek.com/FI/Buy-Charger.aspx?charger=mxs3600 paikallisesta honkkarista testikäyttöön hommailin tälläisen akkularurin mikä huolehtii että akussa on aina paukkua ja voi pitää jatkuvasti kiinne.. kunhan muistaa ottaa lähtiessä tallista irti kellään kokemuksia??
pantera Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 http://www.ctek.com/FI/Buy-Charger.aspx?charger=mxs3600 paikallisesta honkkarista testikäyttöön hommailin tälläisen akkularurin mikä huolehtii että akussa on aina paukkua ja voi pitää jatkuvasti kiinne.. kunhan muistaa ottaa lähtiessä tallista irti kellään kokemuksia?? Mullon ollu tommonen joku 4-5 vuotta, hyva vehe , toimii vaikka on akku purettu ihan zippiin,mita ei halpis versiot tee, ( lidlissa oli 16 e halpoja kopioita ja ostin niita parin,toinen hajos melko heti
5,7 Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 http://www.ctek.com/FI/Buy-Charger.aspx?charger=mxs3600 paikallisesta honkkarista testikäyttöön hommailin tälläisen akkularurin mikä huolehtii että akussa on aina paukkua ja voi pitää jatkuvasti kiinne.. kunhan muistaa ottaa lähtiessä tallista irti kellään kokemuksia?? ostin kanssa tuommoisen talven alussa ja ollu tähän asti kiinni.. hyvin se on pelannu!
Mika Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 Kirjoitettu 27. Huhtikuuta, 2008 Motskariin hommattiin just tuollainen ja hyvin on toiminut
Ilku Kirjoitettu 29. Huhtikuuta, 2008 Kirjoitettu 29. Huhtikuuta, 2008 Kilpaileva merkki kiinni autossa. Ei jaksa herättää syväpurettua hyytelöakkua, mutten ehkä ok.
Markkien Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Tulipa sitten itsekkin haettua CTEK XS 3600-malli tuolta Hessumobiilista. Tarjouksessa 46 € tms.. eli kohtuullinen hinta? Vaikuttaa melko laadukkaalta laitteelta ja eikös tuo voittanut joskus jonkun TM-testin ?
-vellu Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Muuten kyllä laadukas peli, mutta ei toimi Pitänee hakea huomenna vaihtari.
Markkien Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Muuten kyllä laadukas peli, mutta ei toimi Pitänee hakea huomenna vaihtari. No on sinulla huonoa tuuria? Tuolla CTEKin "omilla" sivuilla oli maininta "5 year warranty" ja taitaa olla Suomessa takuu ainakin 2 vuotta? Mielipide noista CTEKeistä tuntuu olevan ettei "järkevällä" hinnalla saa parempia... Jos alle 50 € saa hyvän ja toimivan laturi/ylläpitolaturin pitkäksi aikaa ei voine vaatia enempää? Tuntuu, että melkein jokaisella auto/vene/prätkäpalstalla mainitsevat nuo CTEKin laitteet
RS-68 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 mainio kampe 10 pistettä lisäksi siinä on tuo toinen piuha jonka voi kytkeä esim.mönkkärin akkuun kiinteäksi,niin ei tarvii aina repiä akkua näkösälle.
Markkien Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Benton vastaava ja halpee. Sama laite/kopio , yksi pieni ero ainakin.. -clip- Benton -laturissa ei ole muistia ja se nollaa asetukset aina kytkettäessä verkkoon. Eli ajoneuvoon tms. asennettuna tulisi joka kerta asetukset määritellä uudestaan. (Kätevää -konepelti auki joka kerta, kun kytkee seinään) -clip- Hinnassa taitaa olla jotain 10€ eroa tms...
Mopo305 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Kirjoitettu 9. Helmikuuta, 2009 Jes,olet oikeassa,itellä ei kiinteässä asennuksessa,eikä aina auto käytössä,ja köyhä mikä köyhä??
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään