Cowboy Kirjoitettu 27. Tammikuuta, 2009 Kirjoitettu 27. Tammikuuta, 2009 elikkäs kaverilla on ongelma, auto on fjoort thunderbird (joo foortti on joo väärä merkki) Mutta semmoonen juttu et ajoi hultoon ihan vaan renkaiden vaihtoon ja kotoa lähties kaikki ,myös pakki, pelas ja kun huollos olivat autoa siirrelleet nii oli pakki kateis eikä sne jälkeen oo pakkia löytyny. eli mistäs lähdettäsi vikaa etsiin? Ja kun on halvasta autosta kyse nii kallista "osta uus loota" remonttia ei viihtis ruveta tekeen. Miten saadaan halvalla kaverin foorti meneen ominvoimin taas takaperinkin.
camaro82 Kirjoitettu 27. Tammikuuta, 2009 Kirjoitettu 27. Tammikuuta, 2009 elikkäs kaverilla on ongelma, auto on fjoort thunderbird (joo foortti on joo väärä merkki) Mutta semmoonen juttu et ajoi hultoon ihan vaan renkaiden vaihtoon ja kotoa lähties kaikki ,myös pakki, pelas ja kun huollos olivat autoa siirrelleet nii oli pakki kateis eikä sne jälkeen oo pakkia löytyny. eli mistäs lähdettäsi vikaa etsiin? Ja kun on halvasta autosta kyse nii kallista "osta uus loota" remonttia ei viihtis ruveta tekeen. Miten saadaan halvalla kaverin foorti meneen ominvoimin taas takaperinkin. Minkä vuoden thunderi? Olisko vaihteensiirtäjä kärsinyt (vaijeri/vipu)?
Cowboy Kirjoitettu 27. Tammikuuta, 2009 Kirjoittaja Kirjoitettu 27. Tammikuuta, 2009 vuasmalli on 90 , kutoskoneenen.
Guest Jukka Kirjoitettu 28. Tammikuuta, 2009 Kirjoitettu 28. Tammikuuta, 2009 elikkäs kaverilla on ongelma, auto on fjoort thunderbird (joo foortti on joo väärä merkki) Mutta semmoonen juttu et ajoi hultoon ihan vaan renkaiden vaihtoon ja kotoa lähties kaikki ,myös pakki, pelas ja kun huollos olivat autoa siirrelleet nii oli pakki kateis eikä sne jälkeen oo pakkia löytyny. eli mistäs lähdettäsi vikaa etsiin? Ja kun on halvasta autosta kyse nii kallista "osta uus loota" remonttia ei viihtis ruveta tekeen. Miten saadaan halvalla kaverin foorti meneen ominvoimin taas takaperinkin. Oliko huoltamona paikallinen vileeni?
Cowboy Kirjoitettu 28. Tammikuuta, 2009 Kirjoittaja Kirjoitettu 28. Tammikuuta, 2009 sulo villeenipä hyvinkin
keke Kirjoitettu 31. Tammikuuta, 2009 Kirjoitettu 31. Tammikuuta, 2009 elikkäs kaverilla on ongelma, auto on fjoort thunderbird (joo foortti on joo väärä merkki) Mutta semmoonen juttu et ajoi hultoon ihan vaan renkaiden vaihtoon ja kotoa lähties kaikki ,myös pakki, pelas ja kun huollos olivat autoa siirrelleet nii oli pakki kateis eikä sne jälkeen oo pakkia löytyny. eli mistäs lähdettäsi vikaa etsiin? Ja kun on halvasta autosta kyse nii kallista "osta uus loota" remonttia ei viihtis ruveta tekeen. Miten saadaan halvalla kaverin foorti meneen ominvoimin taas takaperinkin. Kyseessä ilmeisesti automaatti? toimiiko kaikki eteenpäin meno pykälät?
Cowboy Kirjoitettu 1. Helmikuuta, 2009 Kirjoittaja Kirjoitettu 1. Helmikuuta, 2009 joo eteenpäin pääsee kyllä mut pakki ei pelaa
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään