jussih Kirjoitettu 7. Tammikuuta, 2010 Kirjoitettu 7. Tammikuuta, 2010 Swt:ltä saisi uudet etusuojat hintaan 166e kappale ja konepellin 250e sileä malli ja 350e ilmanottoaukoilla. Onko kellään kokemusta noiden tarvikepeltiosien laadusta ja istuvuudesta? Hinnathan on aika kovat verrattuna monen euroauton tarvikeosiin, mutta otettavahan se on jos ei Suomesta muualta saa.
Nupa Kirjoitettu 8. Tammikuuta, 2010 Kirjoitettu 8. Tammikuuta, 2010 Jokuhan oli just tilaamassa Classicilta tavaraa kontissa. Siellä maksaa konepelti $190 ja loksut $80/kpl ja paatti rahtaa jokusen viikon... kaippa nuo lennossakin tänne saa, mutta varmasti hinnat menee rahteineentulleineenalveineen yli swt:n hintojen?
jussih Kirjoitettu 8. Tammikuuta, 2010 Kirjoittaja Kirjoitettu 8. Tammikuuta, 2010 Kyllä tuokin vaihtoehto kiinnostaa jos se vaan mahdollista on ja suomen päässä sais vielä tavarat tänne.
Nupa Kirjoitettu 8. Tammikuuta, 2010 Kirjoitettu 8. Tammikuuta, 2010 http://forum.f-bodyfinland.com/Yabbse/index.php?topic=23152.msg421677#msg421677 Kysy birdiltä vieläkö ehtii mukaan
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään