4stroke Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 saako tuohon hyvin pelliosia, takakaaret lähinnä kiinostais, on kuskin puolelta aika rapee. vm. oli -87
Nupa Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Löytyy, ainakin sellaset mestat kun classic industries tai npd myy. Voi itse tilata = isot osat maksaa lentorahtina paljon, tai voi tilata esim. sponsoriemme kautta jolloin tulee kontissa = pitkä toimitusaika, halvempi hinta.
4stroke Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kirjoittaja Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 mitä sponsoreita tarkoitat? toimitusaika ei ongelma, ei tässä mihinkään kiire ole..tulin vasta tänään tänne ja autonkin hain vasta eilen. edit: joo löyty, vissiin tarkoitit noita otsikon alla olevia..
Nupa Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Jep, tuossa ylälaidassa sponsoreita on rivi, ja jos ei aika ole ongelma niin halvimmalla saat http://www.racersplace.fi/home.php Us-partisin kamat tulee myös kontissa, hinta on vähintään kaksinkertainen ja muut siltä väliltä...
-vellu Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kolmos generaatiot ei ole kovin kalliita tällä hetkellä, joten pelliltään hyvää varaosa-autoakin kannattaa harkita.
4stroke Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 Kirjoittaja Kirjoitettu 13. Maaliskuuta, 2010 jees, eiköhän tällä päästä alkuun. projekti mielellä tuon ostin, auto vaan on vähän tuntematon. kone tuossa tuntuu olevan hyvässä iskussa, laiska vaan, eiköhän sinnekin jotain eksy.
jussih Kirjoitettu 14. Maaliskuuta, 2010 Kirjoitettu 14. Maaliskuuta, 2010 Missö noita halpoja varaosa-autoja olisi? Mikä kone aloittajalla on.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään