KKOSKINEN Kirjoitettu 23. Lokakuuta, 2004 Kirjoitettu 23. Lokakuuta, 2004 Kumpaan suuntaan pitikään säätää, jotta vaihto tapahtuu alempana? En saa lootaa vaihtamaan isommalle tossa tallin pihalla. Matkaakaan ei kyllä ole kuin joku 30 m. Mikä vois ehkä olla syynä? Noin teoriassa.
bird72 Kirjoitettu 5. Marraskuuta, 2004 Kirjoitettu 5. Marraskuuta, 2004 tsekkaa se modulaattorin letku.allekirjoittaneelle oli imusarajan alta palanut joskus lyttyyn.Mulla alipainevuotoja et molulaattorin säätö on tällähetkellä kierretty melkein auki.Olisiko sitten herkimmillään...Eli koita kiertää sitä aukipäin ja testaa vaikka takapyörät ilmassa miten vaikuttaa
KKOSKINEN Kirjoitettu 15. Marraskuuta, 2004 Kirjoittaja Kirjoitettu 15. Marraskuuta, 2004 Vastaan tähän itse, nyt kun tiedän syyn: governorin käyttöratas päreinä.
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään