5.7targa Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Tämähän on pian jo käsillä mihin aikaan väki aikoo startata ja mistäpäin reitti???
Senior Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Osa lähtee Tikkurilan asemalta pe klo 07.00 suuntana Oulu... Nelostietä siis porhalletaan.
Cujo Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Suunnitelmis on ollu että ajelen seinäjoen kautta perjantaina ja sieltä kyytiin tulee ilku joka on silloin vielä selvinpäin, ja takapenkille tulee marko antamaan neuvoja ja juomaan kaikkien oluet Ajankohta ei oo vielä ihan täysin selvillä mutta selvinnee keskiviikon aikana. tietty jos ei ponu nyt jostain syystä olekkaan yhteistyökykyinen niin tuun junalla ja mennään ilkun ponulla.
Guest Jukka Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 21. Heinäkuuta, 2008 Seinäjoki-nurmo-lapua-kauhavalla pysähdys täs mun tallilla-63 tietä ylivieskan suuntaan - sitte saa muut navigoida. itte en aio mihinkään gps:ään luottaa
Ilku Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Jonkinaikaa pitää vielä töissä viihtyä perjantaina iltapäivän puolelle, kun ei ole tuota päivää haettu vapaaksi, iltaan se menee kuitenkin, ennenkuin perillä on. Hätäisimmät menevät jo... Paras vapaapäivä olisi varmaan maananantai. :'(
zodiack Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 ja osa lähtee to iltana... 4 tietä mennäään
Senior Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Paras vapaapäivä olisi varmaan maananantai. :'( Se on.
Risteri Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Raahessa kahvittelumahdollisuus
Markus Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 klo 06.00 lähtee täältä osasto hyökimään kohti "lappia".. pori-vaasa-kokkola-raahe-oulu olis reitti ja joskus klo16-17 pitäs olla perillä mää yritän olla teillä joskus puol kuus bauttiarallaa...
5.7targa Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoittaja Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Seinäjoki-nurmo-lapua-kauhavalla pysähdys täs mun tallilla-63 tietä ylivieskan suuntaan - sitte saa muut navigoida. itte en aio mihinkään gps:ään luottaa Itte ajattelin tota rantatietä,on meinaan varmaan tuntia nopeempi kuin toi "lyhin" reitti matkaeroa on jotain 40km...eli Nurmoo-Lapua-Härmät-Kokkola-Kalajoki-Oulu-Pudasjärvi, eikä ole noita 60km/h pätkiä niin pirusti
Guest Jukka Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Itte ajattelin tota rantatietä,on meinaan varmaan tuntia nopeempi kuin toi "lyhin" reitti matkaeroa on jotain 40km...eli Nurmoo-Lapua-Härmät-Kokkola-Kalajoki-Oulu-Pudasjärvi, eikä ole noita 60km/h pätkiä niin pirusti Jaa no menkää sitte rantatietä! Minähän en sinne jaksaasi lähtiä, on niin maan tylsä reitti, sori vaan kaikki rantatieläiset.
Senior Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Rantatieläiset voisivat mennä laivalla !
Cowboy Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 hei hou! mattamusta lintta mopari ilmoittautuu mukaan letkaan! sanokaa vaan moneltako ootte härmän kohdilla?
Senior Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 22. Heinäkuuta, 2008 mattamusta lintta mopari..... Sus siunatkoon !
Cujo Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2008 Kirjoitettu 24. Heinäkuuta, 2008 Joo notta huomenna oon seinäjoella n klo1500 ja sieltä sitte vauhdilla eteenpäin, että kerkiää juopottelemahan hyvis aijoos
Recommended Posts
Luo uusi käyttäjätili tai kirjaudu sisään
Sinun täytyy olla jäsen osallistuaksesi keskusteluun
Luo käyttäjätili
Rekisteröi uusi käyttäjätili helposti ja nopeasti!
Luo uusi käyttäjätiliKirjaudu sisään
Sinulla on jo käyttäjätili?
Kirjaudu sisään